AMERİKADAN İSTE LANSMANI

AMERİKANDAN İSTE...

sevgili Arkadaşım Burçin Kaya daveti ile Amerikadan İste firmasının lansman toplantısında firmanın işleyişini öğrenmek adına instabloggerlar bir araya geldik.

Firma sahibi Seyfi Erol  ; Amerika' dan Türkiye ' ye iş seyahati için geldiği bir zamanda ihtiyacı olan bir ürünü bulamaması üzerine hayata geçirilmiş bir proje olduğundan bahsetmesi, sohbet tadında harika bir tanıtım geçmesini sağladı.

Türkiye'de bir çok yurt dışı ürünü bulmanın zorluğu hatta uygun fiyata bulmanın zorluğu bizim Amerikadaniste sitesi aracılığı ile neden alışveriş yapmamız gerektiğini açıklıyor aslında. Yurt dışına çıkan ve yurt dışından ürün sipariş vermek isteyen çok sayıda insan var. Bunların bir kısmı yurt dışından sipariş verebileceği sitelerin olduğundan haberdar ve kullanıyorken , bir o kadar kişi de bu konuda bir seçeneğin olduğundan habersiz. Amerikadaniste.com , kullanıcıların Türkiye'de bulamadığı  veya pahalıya bulduğu ürünleri sipariş edebildiği bir ticaret sitesi olarak 5 yıldır hizmet vermekte.

Sizde Amerika'dan hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız , www.amerikadaniste.com adresine üye olmanız yeterli. Ardından sistemin size tanımladığı Amerika adresiniz vasıtasıyla , Amerika'dan istediğiniz bir internet sitesinden alışverişinizi yapıp size verilen Amerika adresinizi girerek aldığınız ürünlerin 3 gün içerisinde elinize sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiler ,
Cansu EFE
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder