SOLO BÜYÜLÜ DÜŞLERLE BANYOLAR ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNÜŞECEK

SOLO LANSMANI... 

Çiçeklerden ağaçlara ve meyvelere kadar uzanan "Büyülü Düşler " in içeriğine , Cansu Sekular 'ın tasarladığı ufak koku oyunları ile " merhaba " denildi.

Kaliteli ürünleri ve hesaplı fiyatları ile tüketicilerin bir numaralı tercihi olan Solo , yeni parfümlü tuvalet kağıdı " Büyülü Düşler " tanıtımını keyifli bir event ile gerçekleştirdi. Nisan ayında tüketici ile buluşan Büyülü Düşler , çiçeksi ve ferah kokusuyla banyolarda her an temizlik hissi uyandıracak.

Kalitesi ve güvenilirliğiyle Türkiye temizlik kağıdı sektöründe önemli bir yere sahip olan Solo markası "Büyülü Düşler" adını verdiği tuvalet kağıdını , koku temelli deneyimler tasarlayan Cansu Şekular ' ın interaktif sohbeti ile davetlilere tanıttı.

İpek Kağıt Solo Marka Yöneticisi Cansu Canşe , toplantıda yaptığı konuşmada şu bilgileri verdi : " Solo markası , 1978 yılından bu yana tüketicilerine ' hem kaliteli , hem hesaplı ' ürünler sunuyor.Bu özelliğini , portföyünde bulunan kaliteli ve hesaplı tuvalet kağıdı , kağıt havlu ve peçete ürünleri ile güçlendiriyor. Tüketici odaklı bakış açımız ve yenilikçi yaklaşımımızla uzun yıllardır ,  Türkiye ' nin en çok tercih edilen ve sevilen markası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kaliteyi hesaplı fiyata sunması ile öne çıkan Solo Ailesi şimdi daha da genişliyor ! Ürün portföyümüze yeni eklediğimiz parfümlü tuvalet kağıdı  ' Büyülü Düşler ' ile Solo 'nun tüketici memnuniyetini dahada yukarıya taşıyacağımıza inanıyoruz. Ürünün ,kokusunu  koruyarak uzun süre kalıcılığını sağlayan özel üretim teknolojisi ve cilde dost olması ile farklılaşacağına inanıyoruz. "

Bize neşe , keyif ve rahatlık hissi veren bir keşifle çıkılan bu kokulu yolculukta ; Solo Büyülü Düşler ' in kokusuna ve gizli dünyasına girildi.

Sevgiler,
Cansu EFE


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder