ÇOCUKLARIMIZ PODYUMDA ÇOCUKLUK ÇAĞI KANSERİNE "DUR" DEDİ ...

KANSERSİZ YAŞAM' A DESTEK İÇİN MİNİKLER ELELE MELİS KAPTANOĞLU DEFİLESİ İLE PODYUMDAYDI...Geçen hafta Kansersiz Yaşam Derneği yararına Shangri-La Bosphorus 'ta düzenlenen Melis Kaptanoğlu Defilesiyle kızım Elif EFE ' de minik savaşçı kardeşleri ve ablaları ile podyuma çıktı. Tüm çocuklarımız o minicik kalpleri ile harika bir defile gerçekleştirdiler.
Defile bitiminde konuşma yapan Kansersiz Yaşam Derneği başkanı Dida KAYMAZ ; " Kanserli Çocuklar için yapılan bu anlamlı şenliğin tüm gelirinin , kanser hastası çocukların tedavi görebilecekleri , tedavi görürken yaşam kalitelerini de arttırmayı hedefleyen Şişli Etfal Çocuk Onkolojisi Hastanesi 'ne aktarılacağını belirtti."

Orada olmanızı o atmosferi solumanızı çok isterdim. Gözyaşlarımız, defile gerçekleşirken ve defile sonunda yapılan duygu dolu konuşmalar ile sele dönüştü. O küçücük yürekleri ile o kadar büyük bir savaşın içinde ve o kadar büyük umutlarla mücadele veriyorlar ki , takdire şayan.

Onlar için en önemli şey moral aslında. Yapılan etkinliğin maddi yardım kısmından çok manevi kısmı daha da özeldi. Güzel yürekli tasarımcı Melis Kaptanoğlu ve ekibi , savaşçı çocuklarımız için özel tasarladıkları Işıl ışıl , pırıltılı elbiseler içinde onlara ve ailelerine unutulmaz bir an yaşattılar.

Yukarıdaki resimde de çok belli , bir çocuğu mutlu etmek çokta zor değil. Bu çağımızın hastalığı ve biz bu hastalık için farkındalık uyandırmak , kansere biz senden daha güçlüyüz demek için oradaydık.
Bizi bu anlamlı organizasyonun bir parçası yapan Melis Kaptanoğlu ve ekibine , Kansersiz Yaşam derneğine , savaşçı kardeşleri için podyumda cesurca yürüyen çocuklarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.


Sevgilerimle ,
Cansu EFE


  • Organizasyonun  güzel yürekli sahiplerinin takip edebileceğiniz instagram hesapları ;

@kansersizyasam  @meliskaptanoğludesigns 


DEFİLEDEN GÖRÜNTÜLER ;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder