ETEKLERİ ZİL ÇALIYORDU...

MİNİK PRENSESLERİN HAYALLERİNİ SÜSLEYEN KABARIK ETEKLER...


                                     TASARIM ELBİSE : @byselenberil
                                     DİZALTI ÇORAPLAR : @penti
                                     FOTOĞRAFLAR : @rahimegunphotograph


Bir çocuk atasözü derki ; "o etek dönecek arkadaş ! Dönmeyen etek etek değildir." :) Benim cadı kızıma da bu atasözü cuk oturuyor :) 

Biz evde bile elbiseler, tütü etekler ile dolaşıyoruz :) Sonuç olarak o bir çocuk ve bu yaşlarda hepimiz aynı duyguları yaşadık ve hayaller kurduk. Hani o kız çocukları hep prenses elbisesi giyiyor , kendini prenses sanıyor diye bıdı bıdı yapan kesim var ya , emin olun onlarda zamanında evdeki tülbentleri başlarına , bellerine dolayıp kendilerine elbiseler yapmış üstüne de mezdeke ile göbek atmışlardır :)  Onun mutlu olması benim için herşeyden önemli.

Kız çocuklarının hayal dünyalarından esinlenerek tasarladığı elbiseleri ile bu sıralar kızımla benim çok sevdiğimiz houte couture markaları arasında yer alan @byselenberil ayrıca bir çok elbisesinin kumaşını da kendisi tasarlamaktadır. Sevgili Selen'in önemli özelliklerinden biride bence anne oluşu. Anne olduğu için çocukların rahat edebileceği kumaş ve modeller üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sıralar instagram mecrasında ismini çokça duyurmuş ve çokça takipçisi olup mütevazi olmayan , müşterilerine ters davranan tasarımcıların aksine çok tatlı , yapıcı ve güvenilir olması onu diğer tasarımcılardan ayıran bir özellik. Biz bu çekimi çok sevdik ve çok eğlendik. Bizden kucak dolusu sevgilerle...

Cansu Efe,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder