BEBEKLER , MOLFİX 3D TEKNOLOJİSİ İLE KEŞFE ÇIKIYOR!


BEBEKLER , MOLFİX 3D TEKNOLOJİSİ İLE KEŞFE ÇIKIYOR!        Yeni Molfix , Türkiye ' de ilk ve tek 3D teknololisi & elastik gövde sistemiyle bebekleri hareket özgürlüğüne davet ediyor.


       Geçtiğimiz haftalarda oğlumla ; Molfix Pazarlama Müdürü Yeşim Varol , Ünlü Sunucu Jess Molho ve Prof.Dr. Hilal Mocan' ın da katılımlarıyla Yeni Molfix 'in basın lansmanına dahil olduk.

       Rahat hareket eden bebekler rahat keşfeder sözü ile yola çıkmış , dünyayı özgürce keşfeden bebeklerin bezi olmayı amaç edinmişler. 

         Molfix ,yeni nesil annelerin beklentilerini yeni ürünü ile karşılıyor.Bebek bezinin sadece altı kuru kalmasıyla yetinmeyen Molfix , Türkiye ' de ilk kez kullanılan 3D teknolojisi ile esnek yan ve bel bantlarına ek olarak elastik gövde sistemini sunuyor.Bu sistemle , bez ıslandığında sıvıyı emerken sarkma yapmıyor , bebeklerin vücuduna mükemmel uyum sağlıyor ve bebeklere hareket özgürlüğü tanıyor. Yeni Molfix 'le bebekler , özgürce keşfederken , annelerin içi rahat ediyor.

       Elastik yan bantlar , çift katlı sızdırmaz bariyerler , rahat ve esnek gövde sistemi bebeklerin rahat hareket etmesini sağlarken , 2 katlı yeşil emici bölge , yumuşacık nefes alan iç ve dış yüzeyi ile Yeni Molfix tam koruma sağlıyor.

     Dünyayı özgürce keşfeden bebeklerin bezi ; Yeni Molfix renk değiştiren ıslaklık göstergesiyle biz annelerin işini hayli kolaylaştırıyor.

        Özgüveni yüksek çocuklar yetiştirmek istiyorsak , onların özgürce oynamalarına olanak tanımalıyız. 

        Sevgilerimle , 
        Cansu Efe


    Lansmana ait fotoğraflar ;
    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder